|

CHP yandaşı Merdan Yanardağ'dan Meral Akşener'e: Cazgırlık yapmak suçlarının üstünü örtmez

Hüseyin Berk
Hüseyin Berk
21:43 - 6/12/2023 Çarşamba
Güncelleme: 21:44 - 6/12/2023 Çarşamba
Yeni Şafak

CHP'nin ittifak teklifini reddeden ve CHP yandaşı medya tarafından hedef tahtasına konan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün yaptığı açıklamada, "Televizyonlarıyla, kalemşörleriyle ve maaşlı yorumcularıyla bizi yaylım ateşine tutacaklar, milletimizden başka kimseye yaranamıyoruz." dedi. Söz konusu açıklamayı üstüne alınan Tele 1 Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Akşener'i sert sözlerle hedef aldı. İYİ Parti liderine 'cazgır' diyen Yanardağ, "Kavramları daha sertleştirip hakaretleri daha da artırınca suçunuzu örtmüş mü olacaksınız? Cazgırlık yapmak, halka ihanet etmenin üstünü bir şal gibi örtmez." diye konuştu.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, bugün TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, CHP ile ittifak yapmadığı için kendisini yerden yere vuran CHP'ye yakın gazeteciler ve medya kuruluşlarına sert çıktı.

"Televizyonlarıyla, kalemşörleriyle ve maaşlı yorumcularıyla bizi yaylım ateşine tutacaklar."
diyen Akşener,
"Bu ülkede milletimizden başka kimseye yaranamıyoruz. Bir taraf başka türlü hakaret ediyor öbür taraf başka türlü. Ortak noktaları bizim hür ve müstakil olarak seçime girmemiz engellemek. İki gündür izliyorum hiçbirinin birbirinden farklı yok. Adına ittifak dedikleri bu maskeli baloya boyun eğmeyeceğiz. Hür ve müstakil olarak dimdik yürüyeceğiz."
dedi.

CHP yandaşı Merdan Yanardağ'dan Meral Akşener'e: Cazgırlık yapma

Söz konusu açıklamayı üstüne alınan Tele 1 Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ, Akşener'i sert sözlerle hedef aldı.

İYİ Parti liderine 'cazgır' diyen Yanardağ,
"Kavramları daha sertleştirip hakaretleri daha da artırınca suçunuzu örtmüş mü olacaksınız? Cazgırlık yapmak, halka ihanet etmenin üstünü bir şal gibi örtmez."
diye konuştu.
Akşener'e 'Ağzınızı toplayın' diyen Yanardağ,
"Bunu aynen size iade ederler, suçunuzu örtbas etmeye kalkmayın"
ifadelerini kullandı.#Merdan Yanardağ
#Meral Akşener
#İYİ Parti
#CHP
#Tele 1
2 ay önce
default-profile-img