|

Intel Monsters Reloaded 2022'nin finalleri nefes kesti

Monster Notebook ve Intel iş birliğiyle düzenlenen, espor severlerin tüm dünyada heyecanla takip ettiği Intel Monsters Reloaded 2022 turnuvası, dört aylık maratonun ardından büyük bir etkinlik ve nefes kesen maçlarla sona erdi.

Abdulkadir Önder
12:39 - 23/11/2022 الأربعاء
Güncelleme: 12:47 - 23/11/2022 الأربعاء
Yeni Şafak
Monster Notebook ve Intel iş birliğiyle düzenlenen, espor severlerin tüm dünyada heyecanla takip ettiği Intel Monsters Reloaded 2022 turnuvası
Monster Notebook ve Intel iş birliğiyle düzenlenen, espor severlerin tüm dünyada heyecanla takip ettiği Intel Monsters Reloaded 2022 turnuvası

İstanbul Beyoğlu, Grand Pera Emek Sahnesinde gerçekleşen espor organizasyonu, final maçlarının yanı sıra Monster Notebook deneyim standları, 360 derece videolar ve yapay zekâ (AI) robotları gibi çeşitli eğlenceli etkinliklere ev sahipliği yaptı. Oyun severlerden büyük ilgi gören finaller ayrıca, sosyal medya üzerinden binlerce izleyiciye canlı olarak yayınlandı. Türkiye’den 2, Almanya’dan 1 ve Birleşik Arap Emirlikleri’nden 1 takımın kıyasıya mücadele ettiği finallerin sonunda kupayı Eternal Fire Academy takımı kaldırdı. Turnuvanın ödül havuzundan yaklaşık 565 bin TL değerinde ödül dağıtıldı.

Monster Notebook olarak oyuncuların her zaman yanındayız

Monster Notebook Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Göktuğ Okan Oğuz, “Monster Notebook olarak pandemi döneminde evde olan gamer’ları bir araya getirmek üzere çıktığımız yolda nihayet Intel Monsters Reloaded 2022 finalini fiziki bir şölene dönüştürdük. Monster Notebook olarak espor’a yatırım yapıyor ve oyuncuların yanında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Gamer ve espor topluluğu oluşturma yolunda attığımız bu adımda üçüncü turnuvamızı geride bırakmanın gururunu yaşıyoruz. İş ortağımız Intel ile birlikte mevcut bir etkinliğe sponsor olmak yerine kendi turnuvamızı düzenlemek istedik. Bugün yaşanan heyecana ve katılıma baktığımda, mutluluk veren bir sonuca ulaştığımızı görüyorum. Türkiye oyun ekosisteminin en sevilen aktörlerinden biri olarak, yine Türkiye’nin en iddialı, en uzun süren ve en fazla ödül havuzuna sahip turnuvalarından birini gerçekleştirdik. Intel Monsters Reloaded’a katılarak turnuvaları takip eden oyunculara ve başta Intel olmak üzere bu turnuvanın gerçekleşmesini destekleyen tüm paydaşlarımıza Monster Notebook adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

#monster
#oyun
#espor
#intel
1 عام قبل