|

Ünlü sosyal medya fenomeni feci şekilde darp edildi

'Benekli Ayhan' lakaplı sosyal medya fenomeni Isparta’da 2 kişi tarafından feci şekilde dövüldü. O anlar ise cep telefonu kameraları tarafından kaydedildi.

09:43 - 17/10/2023 Salı
Güncelleme: 16:07 - 17/10/2023 Salı
IHA
Isparta
Isparta

Olay, gece saatlerinde İstanbul Caddesi üzerinde bulunan bir eğlence mekanının önünde meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre, aralarında "Benekli Ayhan" lakaplı sosyal medya fenomeni Ayhan Koç’un da bulunduğu iki grup arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı.

Baygınlık geçirdi

Tartışmanın kavgaya dönüşmesinin üzerine iki kişinin Ayhan Koç’u dakikalarca darp ettiği anlar cep telefonu kamerasına yansıdı. Tekme ve yumrukların havada uçuştuğu kavgada Ayhan Koç aldığı darbeler sonucu baygınlık geçirdi.

Görüntülerde iki kadının ise kavgayı ayırmaya çalışması dikkatlerden kaçmadı.

Isparta'da bir sosyal medya fenomeninin darbedilmesine ilişkin 2 şüpheli hakkında adli işlem başlatıldığı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, sosyal medya hesaplarında, "Benekli Ayhan" olarak bilinen A.K'nin darbedildiğine yönelik görüntülerin paylaşıldığının tespit edilmesi üzerine araştırma yapıldığı belirtildi.

Olayın 15 Ekim'de Bahçelievler Mahallesi'nde meydana geldiği ve emniyete konuyla ilgili bir şikayet başvurusunun olmadığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi.

"A.K'nin ve olay esnasında yanında bulunan 2 kadının saat 03.30 sıralarında taksiyle Burdur'a gittiği, A.K'nin buradan saat 13.00 sıralarında otobüsle Ankara yönüne hareket ettiği tespit edilmiştir. A.K'nin olay sonrası hastane giriş kaydı bulunmamaktadır. Olayla ilgili 2 şüpheli şahsın kimlik tespiti yapılmış, haklarında adli işlem başlatılmıştır."


#Isparta
#Benekli Ayhan
#darp
7 ay önce