|
Bir sapkınla dünyayı rehin aldılar

2019 yılının Ağustos ayında intihar ettiği söylenen ABD vatandaşı sapkın Yahudi işadamı Jeffrey Epstein davasıyla ilgili bugünlerde çokça haber yayınlanıyor. ABD’de görülen davayla ilgili mahkeme, her gün yeni bilgiler paylaşıyor kamuoyu ile.

Sapkın Yahudi milyarder Epstein’ın intihar ettiği dönemde de benzer haberler yapılmış, normal şartlarda ortaya çıkan bilgi ve belgeler dolayısıyla yer yerinden oynaması gerekirken, sıradan bir olaymış gibi konu geçiştirilmişti.

2000’li yılların başından öldüğü 2019 yılına kadar, küçük yaştaki çocuklara yönelik cinsel taciz, tecavüz, fuhuş gibi küresel bir organizasyon şebekesi kuran Epstein, bu yolla ABD başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinin yöneticilerini adeta rehin aldı.

İsrail istihbaratı MOSSAD adına çalıştığı belirtilen ve bu iğrençlikten büyük paralar kazandığı için ‘milyarder’ lakabı takılan sapık Yahudi Jeffrey Epstein’ın dosyasından çıkan isimlere bakıldığında dünyanın nasıl korkunç bir durumla karşı karşıya olduğunu görüyoruz.

BÜTÜN DÜNYAYI İLGİLENDİREN BİR FUHUŞ ÇETESİ

ABD’nin iki başkanı Bill Clinton ve Donald Trump, İngiliz iş insanı Richard Branson ve Prens Andrew, sayısız sanatçı, işadamı, akademisyen, gazeteci, hâsılı dünya çapında karar verici çok sayıda nüfuzlu kişi bu sapkın Yahudi’nin ajandasında yer alıyor.

Ortaya çıkan tablo, bir ülkeyi, bir milleti, bir şirketi veya bir kıtayı ilgilendirmiyor. Bütün dünyayı ilgilendiren bir fuhuş çetesi söz konusu. Dünya siyasetini, ticaretini, güvenliğini ilgilendiren, tehdit eden, yönlendiren bir organizasyondan bahsediliyor.

Zamanlama açısından da dikkat çekici bir süreçten geçiyoruz. Terör devleti İsrail’in, 95 gündür Filistin’de binlerce çocuk ve kadını katlettiği bir zamanda sapık Yahudi milyarderin dosyası saçıldı ortalığa. Bu durum tesadüf mü, yoksa arkasında başka bir hesap var mı, üzerinde düşünülmesi gereken mühim bir mesele...

Dosyanın ne kadar şeffaf olduğunu, hangi isimlerin ifşa edildiğini, hangi isimlerin gizlendiğini bilmiyoruz. İfşa edilen isimlerden ne beklendiğini bilmiyoruz. Bu dosya üzerinden ifşa edilmemiş kişi ve kuruluşlara bir mesaj verilip verilmediğini de bilmiyoruz.

İNSANLIĞIN ÖNCELİKLİ GÖREVİ: PEDOFİLİ VE SİYONİST SAPKINLARDAN DÜNYAYI KURTARMAK

Bildiğimiz bir gerçek var; etkili, karar verici makam ve mevkilerde olan belki de binlerce kişinin bu sapık şebekenin esiri olduğu. Bu sapık şebekenin de başının İsrail olduğu... Evet, MOSSAD, dünyanın çeşitli bölgelerinden kaçırdığı küçük yaştaki çocukları, bir adada birilerinin taciz ve tecavüzüne sunarak, büyük bir güç elde etti. Bu sayede istediği kötülüğü yapıyor ve kimse sesini çıkaramıyor.

Bugün Gazze’de çocukları ve kadınları katleden, vahşice soykırım yapan İsrail, ABD’den ve Batı’dan en büyük desteği bu sapkın şebeke sayesinde alıyor. Bugün İsrail’e çocuk katletmesi için sınırsız silah ve mühimmat verenler, sapkın Yahudi işadamı Jeffrey Epstein’ın adasında çocuklara tecavüz edenlerdir.

Dünya büyük bir tehditle karşı karşıya. Bütün vicdanlı insanlar, hangi dinden, hangi ırktan, hangi milletten, hangi kıtadan olduklarına bakmaksızın bir araya gelmeli. Özellikle Hristiyan dünyasının çok daha etkin kararlar alması gerekir.

ABD’nin Evangelist eski Başkan Yardımcısı Mike Pence, İsrail askerlerini ziyaret ederek sınırdaki “top mermilerine” imza attı. Bu anlayışa en başta Hristiyan din adamları karşı çıkmalı. Pedofili ve Siyonist sapkınlardan dünyayı kurtarmak, insanlığın öncelikli görevidir.

#ABD
#Jeffrey Epstein
#İsrail
#Mossad
#Hüseyin Likoğlu
3 ay önce
Bir sapkınla dünyayı rehin aldılar
İran’ın İntikam planına karşı İsrail ‘çok gizli’ bir silahla karşılık verecek, ‘İran taş devrine dönecek?’
Davranışlarımız kimin?
Denklemciler ve denklembozucular
Muhafazakârlık güçlenirken
İslâmcılara azıcık hikmet penceresinden baksak?