• Günün Maçları

  • Grup A

  • Grup B

  • Grup C

  • Grup D

  • Grup E

  • Grup F

  • Grup G

  • Grup H

  • Grup I

  • Grup J

  • Grup K

  • Grup L

Konyaspor Aykut Kocaman'ı böyle duyurdu

Konyaspor'dan milli takım için muhteşem video

5 yaşındaki Çeçen çocuk 4 bin 105 şınav çekti

Suriyeli çocuklara 'lisans' engeli

Portre: Yaşından büyük futbolcu Mbappe

Kündeye getirilen FETÖ'cü Enes Kanter'le fena dalga geçtiler

Genk-Beşiktaş: 1-1 (Maç özeti ve goller)

Fenerbahçe-Anderlecht: 2-0 (Maç özeti ve tüm goller)

Ronaldo'dan eski takımına harika gol

Gomis'ten Galatasaray taraftarına iç çektiren rövaşata golü

Schalke 04-Galatasaray: 2-0 (Maç özeti ve tüm goller)

Şampiyonlar Ligi'nde Liverpool'a soğuk duş

Kızılyıldızlı Pavkov'dan Liverpool'a müthiş gol

Barış Telli'den Türkiye'ye mesaj: Yarın kimse uyumasın

Koray Şener'in son görüntüleri yürekleri burktu

Leicester City başkanını taşıyan helikopterin düşme anı kamerada

Ronaldo kaleye füze gönderdi

Beşiktaş 2-4 Genk (Geniş özet ve tüm goller)

Anderlecht 2-2 Fenerbahçe (Geniş özet ve goller)

Galatasaray 0-0 Schalke 04 (Geniş Özet)

Dağıstanlı dövüşçü Habib Türkçe konuştu

Cengiz kaleciye golünü izlettirdi

Arsenal'den Mesut önderliğinde harika tiki-taka golü

NBA'de büyük kavga: Yumruklar konuştu!

"Şöhretler Karması" maçının başlama vuruşunu Erdoğan yaptı

Ronaldo tarih yazmaya devam ediyor

Thierry Henry evine döndü

Süleyman Soylu'dan Şöhretler Karması maçında harika gol

Mert Nobre: Marco değil Mehmet Aurelio

Köksal baba bilek güreşinde yenilince Cengiz'i kovaladı

GrupA

AEK AEK
0 : 1
FC Zurich FC Zurich
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
2 : 3
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
4 : 2
AEK AEK
FC Zurich FC Zurich
1 : 0
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
FC Zurich FC Zurich
3 : 2
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
AEK AEK
1 : 1
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
1 : 0
FC Zurich FC Zurich
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
0 : 0
AEK AEK
FC Zurich FC Zurich
- : -
AEK AEK
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
- : -
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
AEK AEK
- : -
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Ludogorets 1945 Razgrad Ludogorets 1945 Razgrad
- : -
FC Zurich FC Zurich

GrupB

RB Leipzig RB Leipzig
2 : 3
FC Salzburg FC Salzburg
Celtic Celtic
1 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
Rosenborg BK Rosenborg BK
1 : 3
RB Leipzig RB Leipzig
FC Salzburg FC Salzburg
3 : 1
Celtic Celtic
FC Salzburg FC Salzburg
3 : 0
Rosenborg BK Rosenborg BK
RB Leipzig RB Leipzig
2 : 0
Celtic Celtic
Rosenborg BK Rosenborg BK
2 : 5
FC Salzburg FC Salzburg
Celtic Celtic
2 : 1
RB Leipzig RB Leipzig
FC Salzburg FC Salzburg
- : -
RB Leipzig RB Leipzig
Rosenborg BK Rosenborg BK
- : -
Celtic Celtic
RB Leipzig RB Leipzig
- : -
Rosenborg BK Rosenborg BK
Celtic Celtic
- : -
FC Salzburg FC Salzburg

GrupC

FC Kopenhag FC Kopenhag
1 : 1
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
1 : 0
Bordeaux Bordeaux
Bordeaux Bordeaux
1 : 2
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
1 : 0
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
2 : 1
Bordeaux Bordeaux
FC Kopenhag FC Kopenhag
0 : 1
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
Bordeaux Bordeaux
1 : 1
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
0 : 0
FC Kopenhag FC Kopenhag
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg
- : -
FC Kopenhag FC Kopenhag
Bordeaux Bordeaux
- : -
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
FC Kopenhag FC Kopenhag
- : -
Bordeaux Bordeaux
SK Slavia Prag SK Slavia Prag
- : -
FC Zenit St Petersburg FC Zenit St Petersburg

GrupD

FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 0
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
4 : 1
Fenerbahçe Fenerbahçe
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
0 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
2 : 2
Fenerbahçe Fenerbahçe
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
1 : 2
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
Fenerbahçe Fenerbahçe
2 : 0
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
3 : 1
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
RSC Anderlecht RSC Anderlecht
- : -
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
Fenerbahçe Fenerbahçe
- : -
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
FC Spartak Trnava FC Spartak Trnava
- : -
Fenerbahçe Fenerbahçe
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
- : -
RSC Anderlecht RSC Anderlecht

GrupE

Sporting CP Sporting CP
2 : 0
Karabağ FK Karabağ FK
Arsenal Arsenal
4 : 2
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
1 : 2
Sporting CP Sporting CP
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 3
Arsenal Arsenal
Karabağ FK Karabağ FK
0 : 1
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
Sporting CP Sporting CP
0 : 1
Arsenal Arsenal
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
0 : 1
Karabağ FK Karabağ FK
Arsenal Arsenal
0 : 0
Sporting CP Sporting CP
Karabağ FK Karabağ FK
- : -
Sporting CP Sporting CP
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
- : -
Arsenal Arsenal
Sporting CP Sporting CP
- : -
FC Vorskla Poltava FC Vorskla Poltava
Arsenal Arsenal
- : -
Karabağ FK Karabağ FK

GrupF

F91 Düdelingen F91 Düdelingen
0 : 1
AC Milan AC Milan
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
0 : 0
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
3 : 0
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
AC Milan AC Milan
3 : 1
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
AC Milan AC Milan
1 : 2
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
0 : 2
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
1 : 1
AC Milan AC Milan
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
5 : 1
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
AC Milan AC Milan
- : -
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
- : -
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
F91 Düdelingen F91 Düdelingen
- : -
Real Betis Balompie Real Betis Balompie
Olympiacos Piraus Olympiacos Piraus
- : -
AC Milan AC Milan

GrupG

Villarreal CF Villarreal CF
2 : 2
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
2 : 0
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
3 : 3
Villarreal CF Villarreal CF
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
3 : 1
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
0 : 0
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
Villarreal CF Villarreal CF
5 : 0
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
4 : 3
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
0 : 0
Villarreal CF Villarreal CF
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
- : -
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
Glasgow Rangers Glasgow Rangers
- : -
Villarreal CF Villarreal CF
Villarreal CF Villarreal CF
- : -
FC Spartak Moscow FC Spartak Moscow
SK Rapid Vien SK Rapid Vien
- : -
Glasgow Rangers Glasgow Rangers

GrupH

Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Lazio Lazio
2 : 1
Apollon Apollon
Apollon Apollon
2 : 2
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4 : 1
Lazio Lazio
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 0
Apollon Apollon
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
1 : 3
Lazio Lazio
Apollon Apollon
2 : 3
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Lazio Lazio
2 : 1
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
- : -
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
Apollon Apollon
- : -
Lazio Lazio
Olimpik Marsilya Olimpik Marsilya
- : -
Apollon Apollon
Lazio Lazio
- : -
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt

GrupI

Beşiktaş Beşiktaş
3 : 1
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
KRC Genk KRC Genk
2 : 0
Malmö FF Malmö FF
Malmö FF Malmö FF
2 : 0
Beşiktaş Beşiktaş
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
3 : 1
KRC Genk KRC Genk
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
1 : 1
Malmö FF Malmö FF
Beşiktaş Beşiktaş
2 : 4
KRC Genk KRC Genk
Malmö FF Malmö FF
1 : 1
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
KRC Genk KRC Genk
1 : 1
Beşiktaş Beşiktaş
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08
- : -
Beşiktaş Beşiktaş
Malmö FF Malmö FF
- : -
KRC Genk KRC Genk
Beşiktaş Beşiktaş
- : -
Malmö FF Malmö FF
KRC Genk KRC Genk
- : -
Sarpsborg 08 Sarpsborg 08

GrupJ

Sevilla FC Sevilla FC
5 : 1
Standart Liege Standart Liege
Akhisar Bld.Spor Akhisar Bld.Spor
0 : 1
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Krasnodar FC Krasnodar
2 : 1
Sevilla FC Sevilla FC
Standart Liege Standart Liege
2 : 1
Akhisar Bld.Spor Akhisar Bld.Spor
Standart Liege Standart Liege
2 : 1
FC Krasnodar FC Krasnodar
Sevilla FC Sevilla FC
6 : 0
Akhisar Bld.Spor Akhisar Bld.Spor
FC Krasnodar FC Krasnodar
2 : 1
Standart Liege Standart Liege
Akhisar Bld Spor Akhisar Bld Spor
2 : 3
Sevilla FC Sevilla FC
FC Krasnodar FC Krasnodar
- : -
Akhisar Bld.Spor Akhisar Bld.Spor
Standart Liege Standart Liege
- : -
Sevilla FC Sevilla FC
Sevilla FC Sevilla FC
- : -
FC Krasnodar FC Krasnodar
Akhisar Bld.Spor Akhisar Bld.Spor
- : -
Standart Liege Standart Liege

GrupK

Stade Rennes Stade Rennes
2 : 1
FK Jablonec FK Jablonec
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
2 : 2
Lok. Astana Lok. Astana
Lok. Astana Lok. Astana
2 : 0
Stade Rennes Stade Rennes
FK Jablonec FK Jablonec
2 : 2
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
FK Jablonec FK Jablonec
1 : 1
Lok. Astana Lok. Astana
Stade Rennes Stade Rennes
1 : 2
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
Lok. Astana Lok. Astana
2 : 1
FK Jablonec FK Jablonec
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
3 : 1
Stade Rennes Stade Rennes
Lok. Astana Lok. Astana
- : -
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
FK Jablonec FK Jablonec
- : -
Stade Rennes Stade Rennes
Stade Rennes Stade Rennes
- : -
Lok. Astana Lok. Astana
FC Dynamo Kiev FC Dynamo Kiev
- : -
FK Jablonec FK Jablonec

GrupL

FC PAOK FC PAOK
0 : 1
Chelsea FC Chelsea FC
Videoton Videoton
0 : 2
Bate Borisov Bate Borisov
Bate Borisov Bate Borisov
1 : 4
FC PAOK FC PAOK
Chelsea FC Chelsea FC
1 : 0
Videoton Videoton
Chelsea FC Chelsea FC
3 : 1
Bate Borisov Bate Borisov
FC PAOK FC PAOK
0 : 2
Videoton Videoton
Bate Borisov Bate Borisov
0 : 1
Chelsea FC Chelsea FC
Videoton Videoton
1 : 0
FC PAOK FC PAOK
Bate Borisov Bate Borisov
- : -
Videoton Videoton
Chelsea FC Chelsea FC
- : -
FC PAOK FC PAOK
FC PAOK FC PAOK
- : -
Bate Borisov Bate Borisov
Videoton Videoton
- : -
Chelsea FC Chelsea FC

UEFA Europa League, Preliminary Round

Europa FC Europa FC
- : -
FC Prishtina FC Prishtina
Sant Julia Sant Julia
0 : 2
Gzira United Fc Gzira United Fc
UE Engordany UE Engordany
- : -
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
B36 Torshavn B36 Torshavn
- : -
St Josephs FC St Josephs FC
Birkirkara Birkirkara
- : -
Klaksvik Klaksvik
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
- : -
Bala Town Bala Town
CEFN Druids AFC CEFN Druids AFC
- : -
Trakai FK Trakai FK
FC Prishtina FC Prishtina
5 : 0
Europa FC Europa FC
Gzira United Fc Gzira United Fc
2 : 1
Sant Julia Sant Julia
SS Folgore Falciano Calcio SS Folgore Falciano Calcio
1 : 1
UE Engordany UE Engordany
St Josephs FC St Josephs FC
1 : 1
B36 Torshavn B36 Torshavn
Klaksvik Klaksvik
2 : 1
Birkirkara Birkirkara
Bala Town FC Bala Town FC
1 : 0
SP Tre Fiori SP Tre Fiori
Trakai FK Trakai FK
1 : 0
CEFN Druids AFC CEFN Druids AFC

Gol Krallığı

+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.