|
Akşener kimi tehdit ediyor!

Terör devleti İsrail, Filistin’de katliamlarına devam ederken, iç politika yazısı yazmak içime sinmese de İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in dile getirdiği “fuhuş” meselesini es geçmek mümkün değil. Zira dillendirilen konu çok önemli, dillendiren kişi ise daha da önemli.

Önce Akşener’in neyi iddia ettiğini hatırlayalım: “Oteli olan polis müdürleri var. O otellerde fuhşun ötesi, öksüz kızlar çalıştırılıyor. Bunlara karşı olduğumuz için, bunlara göz yummadığımız için İYİ Parti’ye psikolojik harp uyguluyorlar. Ama karşılarında rahmetli Teoman Koman’ın talebesi var” dedi.

Bu iddiaları herhangi bir siyasetçi dillendirseydi, siyaset denir geçilirdi. Bunları dillendiren Akşener olunca üzerinde uzun uzun düşünülesi gerekir. Hele hele “Teoman Koman’ın talebesiyim” ifadesiyle bunların dile getirilmesi ayrıca düşündürücü.

Meral Akşener, 2002 yılında AK Parti’nin kuruluş toplantısı için Afyon’a giderken, kendisine hatırlatılan bir görüntü üzerine yoldan geri döndü. Onun için Meral Akşener’in böyle konularda yaptığı açıklamaların arkasını iyi irdelemek lazım.

Dünyada ve Türkiye’de siyaseti belden aşağı görüntülerle dizayn eden bir güç var. Bu güç ne yazık ki kadın istihdam ediyor! Eski bir İçişleri Bakanı Meral Akşener’in bu konuyu iyi biliyor olması gayet doğal.

Bir dönem Fetullahçıların içinde yer alan Çetin Acar, çatı davada tanık olarak verdiği ifadede, “FETÖ, 3 bin kişilik fuhuş ordusu kurmuştu. Ben bunu duyduğumda ölesim geldi. Bunlar bakanların, milletvekillerinin, generallerin koynuna sokuluyordu ve kayıt altına alınıyordu. ’Zehra’ isminde bir ’fahişe imamı’ vardır. Okumaya gelen bin civarında kişi, Gülen’in evinde fahişe olarak kullanılıyordu” demişti.

TEOMAN KOMAN VE FETÖ BENZER YÖNTEMLER KULLANDI

Teoman Koman’ın MİT Müsteşarlığı yaptığı dönemde de benzer yöntemler kullandığı bilgisi var. Aynı şekilde, Fetullahçı teröristlerin emniyeti ellerinde bulundurdukları dönemlerde benzer yöntemlerle onlarca siyasetçiyi, iş adamını, bürokratı örgüte köle yaptıklarını biliyoruz.

Deniz Baykal’a kurulan kumpasta Fetullahçı polislerin başrol oynadıkları mahkeme kayıtlarında yer alıyor. Deniz Baykal’a yakın isimlerin telefonları dinlenmiş, emniyetin imkanlarıyla teknik takipler yapılmış ve evlere kayıt cihazları yerleştirilmişti. Elde edilen görüntülerin neticesinde Türk siyaseti dizayn edildi.

Aynı şekilde MHP başta olmak üzere başka partiler ve siyasetçiler hedef alınmış. Maalesef bu olaylarda kullanılan kadınlarla ilgili hiçbir soruşturma açılmamış, bu kadınlar kimdir, necidir araştırılmamış...

FUHUŞ ŞEBEKESİYLE ELDE EDİLEN GÜCÜN DEVREYE SOKULMASI İSTENİYOR!

Pensilvanya iblisi, örgüt elebaşı Gülen’in, bu işlerle nasıl içli dışlı olduğunu ağzıyla anlattığı şu olaydan çok iyi biliyoruz: “Akşamüstü telefon geldi. Dediler ki, ‘Nefsine uyarak bir halat ucu yerde bir alüfte ile buluşmaya gidiyor. Aynı zamanda birilerinin komplosu söz konusu olabilir.’ Onu tanıyan bir arkadaşa telefon ettim. ‘Kalk’ dedim, ‘Gece yarısı deme, evine koş git.’ Bu bir komplo meselesiydi. Şayet ben engellemeseydim o kişi günümüzde geldiği konuma gelemezdi.”

Bu itiraftan anlaşılacağı üzere, örgütün elebaşı, kimin hangi alüfte ile buluşacağını biliyor veya haber alıyor. Zira kendisi alüfte ordusu kurmuştu.

Meral Akşener’in açıklamalarını bu zaviyeden ele almak lazım. Akşener, görünürde bir vakaya işaret ediyor, ancak bu söylediklerinin ardında bir tehdit var. Birilerini harekete geçirme var. Fuhuş şebekesiyle elde edilen gücün devreye sokulması isteniyor. Bu gücü elinde bulunduranlara mesaj gönderiliyor.

Çetin Acar ifadesinde 15 Temmuz darbe girişiminde rol oynayan 80 civarında generalin “FETÖ’nün kaset şantajıyla” darbe girişimine karıştığını öne sürmüştü.

FETÖ, küresel sapkın Jeffrey Epstein’in Türkiye şubesidir. Yahudi sapık milyarder Jeffrey Epstein, kurduğu fuhuş şebekesiyle dünya siyasetine yön verdi. Bugün, Filistin’de katliama destek veren liderlerin çoğu Epstein’in esiri olduğu için insanlık suçuna ortak oluyor.

#Meral Akşener
#FETÖ
#Hüseyin Likoğlu
5 ay önce
Akşener kimi tehdit ediyor!
İran’ın İntikam planına karşı İsrail ‘çok gizli’ bir silahla karşılık verecek, ‘İran taş devrine dönecek?’
Davranışlarımız kimin?
Denklemciler ve denklembozucular
Muhafazakârlık güçlenirken
İslâmcılara azıcık hikmet penceresinden baksak?