|

Eskişehir'de minikler bu yıl ilk kez Yerli Malı Haftası kutladı

Eskişehir'de Tepebaşı Belediyesi, Yerli Malı Haftası dolayısıyla 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi'nde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Tepebaşı Belediyesi bünyesindeki 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi'ndeki oyun ve beceri grubunda yer alan 80 öğrenci Yerli Malı Haftası etkinliklerinde keyifli anlar yaşadı.

11:38 - 13/12/2023 Çarşamba
Güncelleme: 16:39 - 13/12/2023 Çarşamba
IHA
Miniklerin Yerli Malı Haftası heycanı
Miniklerin Yerli Malı Haftası heycanı

Eskişehir Tepebaşı Belediyesi 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi oyun ve beceri grubundaki minikler için Yerli Malı Haftası çerçevesinde keyifli etkinlikler düzenledi.

Tepebaşı Belediyesi, 12-18 Aralık tarihleri arasında kutlanan Yerli Malı Haftası dolayısıyla 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi'nde çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi.

Tepebaşı Belediyesi bünyesindeki 23 Nisan Çocuk Sanat ve Kültür Merkezi'ndeki oyun ve beceri grubunda yer alan 80 öğrenci Yerli Malı Haftası etkinliklerinde keyifli anlar yaşandı. Renkli görüntülerin de ortaya çıktığı etkinlikte çocuklar rengarenk kartonlardan meyve şeklinde yaptıkları kostümleri giyerken yiyecekler ile de sofra hazırladı. Her yöreye özel yiyeceklerin kıyafetlerin sergilendiği salonda çocuklar, paylaşmanın, tutumlu olmanın ve Yerli Malı Haftası'nın önemini öğrendi.

#yerli malı
#çocuklar
#yerli malı haftası
5 ay önce