Gündem e-günlükele verdi

e-günlük ele verdi

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Mayıs 2017’de Borsa İstanbul’daki (BİST) FETÖ yapılanmasına yönelik yürütülen soruşturma kapsamında yeni bir operasyon düzenlendi.

Mustafa Sait Özkan Yeni Şafak
BİST eski Genel Müdür Yardımcısı Ali Çöplü
BİST eski Genel Müdür Yardımcısı Ali Çöplü

Gözaltına alınanlar arasında BİST eski Genel Müdür Yardımcısı Ali Çöplü de yer aldı. Dijital bir günlük tuttuğu belirlenen Çöplü’nün e-günlükte örgüt faaliyetlerine ilişkin kayıtlara ulaşıldı. 7.5 yıldan 15 yıla kadar hapsi istenen Çöplü’nün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere çok sayıda bakan ve korumaları hakkında notlar tuttuğu ortaya çıktı.

Zayed
Esed ittifakı
DÜNYA
Zayed Esed ittifakı

Doları 8,5’a sabitleyip zam yaptılar
EKONOMİ
Doları 8,5’a sabitleyip zam yaptılar

/**/
10 bin bekçi alımı şartları
Gündem

10 bin bekçi alımı şartları

10 bin bekçi alımı şartları neler? Polis Akademisi 2018 Bekçi alımı başvuru şartları ve işlemleri. 10 bin bekçi alımı şartları neler, başvurular nasıl yapılır? Bekçi alımlarında adaylarda aranan en büyük özelliklerden bir tanesi herhangi bir siyasi partiye veya siyasi partilerin yan kuruluşlarına üye olmamak. 10 bin bekçi alımında adaylarda aranan şartlar pa.edu.tr adresinin duyurular kısmında detaylı bir şekilde yer alıyor.
Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı
Hayat

Kim Milyoner Olmak İster'deki matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı

ATV ekranlarından Murat Yıldırım'ın sunduğu Kim Milyoner Olmak İster'in 12 Kasım Pazartesi akşamı yayınlanan yeni bölümündeki ilginç matematik sorusu sosyal medyayı karıştırdı. 'Bir çikolata ve bir sakızın toplam fiyatının 11 lira olduğu markette, çikolata sakızdan 10 lira daha pahalıysa sakızın fiyatı nedir?' sorusuna yarışmacı doğru cevap veremedi. Soru, saatlerce Twitter'da konuşuldu.
Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti
Dünya

Hamas İsrail'in Demir Kubbe'sini çökertti

İsrail dün gece Gazze'ye bomba yağdırdı. Hamas'ın askeri kolu Kassam Tugayları ise, İsrail'in beklemediği bir karşılık verdi. Kassam askerleri, roketleriyle İsrail'in sürekli övündüğü hava savunma sistemi 'Demir Kubbe'nin zaafiyetini tespit ederek başarısızlığa uğrattı. Türkiye ve Etki Alanındaki Bölgeler Savunma Analisti Turan Oğuz, atılan 400'e yakın roketin sadece 100'ünü önleyebilen İsrail ordusunun hayal kırıklığı Demir Kubbe'yi yenisafak.com'a değerlendirdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.