Gündem 4 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika... 4 terörist etkisiz hale getirildi

4 terörist etkisiz hale getirildi

TSK'dan yapılan açıklamaya göre Van ve Hakkari'de 4 PKK'lı öldürüldü. TSK yaptığı açıklamada, "Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist etkisiz hale getirilmiştir" ifadelerine yer verdi.

Yeni Şafak
TSK, Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
TSK, Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda 4 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TSK, Van ve Hakkari kırsalında düzenlenen terör operasyonlarında 4 PKK'lı teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

İcra edilen operasyon neticesinde PKK'ya ait çok sayıda mühimmat ve silah da ele geçirildi.

TSK'nın açıklaması şu şekilde:

  • Van/Gürpınar ve Hakkâri/Yüksekova kırsalında icra edilen operasyonlarda bölücü terör örgütü mensubu silahlı dört terörist etkisiz hale getirilmiş, üç kalaşnikof piyade tüfeği, üç el bombası ve bir roketatar ele geçirilmiştir.
/**/

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.