TeknolojiBİMde Apple ürünleri kapış kapış satılıyor

BİM'de Apple ürünleri kapış kapış satılıyor

Perakende mağazalar zinciri olan BİM, geçtiğimiz hafta dağıttığı broşürleri ile duyurduğu Apple aksesuarlarını bugün itibari ile satışa sundu. Fiyatın uygun olması nedeni ile sabahın erken saatlerinde BİM’in kapısında kuyruk oluşturan müşterilerin bir kısmı Apple ürünlerinden bir kaç tane satın alırken bir kısmı da ne yazık ürünü satın almak için yetişemedi.

Haber MerkeziYeni Şafak
Perakende mağazalar zinciri olan BİM, Apple ürünlerini satışa sunmaya başladı.
Perakende mağazalar zinciri olan BİM, Apple ürünlerini satışa sunmaya başladı.

Geçtiğimiz hafta BİM’in orijinal Apple ürünleri satışa sunacağı haberini sizler ile paylaşmıştık. 11 Ağustos yani bugün itibari ile ciddi bir indirimle satışa sunulacak ürünler fiyatı itibariyle kapış kapış gitmesi bekleniyor.

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda iPhone 7 ve PlayStation 4 gibi ürünler satan BİM, Apple’ın 1 metre ve 2 metrelik bağlantı kablosunu (lightning) ürün yelpazesine ekleyecek. Bunun yanı sıra müşteriler, Apple’ın kablolu kulaklığı Earpods’u da BİM’de bulabilecek.

Perakende marketler zinciri olan BİM, Apple’ın 1 metrelik lightning kablosunu 40 TL, 2 metrelik lightning kablosunu 50 TL’den satışa sunulacak. Earpods’u ise 55 TL’li fiyat etiketi ile müşterilerine sunacak.

REKLAM

Fiyatın uygun olması nedeni ile mağazalara daha şimdiden akın eden müşteriler ürünleri hızlıca tüketmeye başladı. Sınırlı sayıda bulunan ürünleri sabahın erken saatlerinde almak için mağazaya giden birçok müşteri ise ürünü almaya yetişemedi. Satın almayı başaranlar ise duygularını Twiter’dan paylaştı;

  • Lightning kablo (1 metre) – 89 TL
  • Lightning kablo (2 metre) – 129 TL
  • Earpods kulaklık – 129 TL
Erdoğan'dan cinsel istismar yasası açıklaması
Gündem

Erdoğan'dan cinsel istismar yasası açıklaması

Cumhurbaşkanı Erdoğan çocuk istismarında caydırıcı olması bakımından en ağır cezai müeyyide için kanunlarda ve uygulamalardaki boşlukların giderilmesi ve yasal düzenlemelerin yapılması konusunda gerekli adımların atılacağını söyledi.
Galatasaray'ın paylaşımı PFDK'lık oluyor
Spor

Galatasaray'ın paylaşımı PFDK'lık oluyor

Galatasaray Kulübü'nün resmi twitter hesabından Kasımpaşa maçı sonrası yapılan paylaşım nedeniyle Disiplin Kurulu'na sevk edileceği ifade edildi.
Rize şehir merkezi taşınıyor
Ekonomi

Rize şehir merkezi taşınıyor

Rize şehir merkezi ile ilgili hazırlanan raporda deniz suyu seviyesinin altında kalan bina temellerinin oluşan korozyon nedeniyle zarar gördüğünün belirtilerek birkaç bina dışındaki tüm binaların yıkılması gerektiğine dikkat çekildi. Korkutan rapor üzerine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı eylem planı hazırladı. Plana göre 2 bin 700 konut yıkılacak ve yeni yaşam merkezine taşınacak.
Nusret'ten reklam iddialarına Chelsea'li cevap
Hayat

Nusret'ten reklam iddialarına Chelsea'li cevap

Geçtiğimiz günlerde David Beckham'ı restoranında ağırlayan Nusret'in İngiliz futbolcuya para verdiği iddia edilmişti. Nusret Chelsea kulübü başkanı Abramoviç ile fotoğraf paylaşıp "Bu da mı PR?" diyerek yalanladı.
Çukur'da tepki çeken Emrah Amir ve trafik polisi sahnesi
Hayat

Çukur'da tepki çeken Emrah Amir ve trafik polisi sahnesi

Çukur dizisinin 17. bölümüne yeni katılan Alperen Duymaz'ın canlandırdığı Emrah Amir karakteri sosyal medyada tepki topladı. Çukur'un son bölümünde, Emrah Amir'in kendisini makas attığı için durduran trafik polisine sergilediği tavırlar dizinin hayranlarını kızdırdı. Çukur seyircisi sosyal medyada, dizinin yeni anti kahramanı Emrah'a tepki gösterirken, son bölümde görünmeyen Vartolu nerede sorusu çok konuşuldu.