SÜPER LİG

Metin Tekin: Ben Volkan Demirel'in yaptığının daha ağırını yaptım

Metin Tekin'den Volkan Demirel yorumu

Futbol yorumcusu Metin Tekin, Fenerbahçe'de kadro dışı bırakılan Volkan Demirel'le ilgili değerlendirmelerde bulunurken, "Ben daha ağırını yaptım teknik direktörüme, Süleyman Seba beni afetti" ifadelerini kullandı.

Haber Merkezi Yeni Şafak, Diğer

Eski futbolcu ve yorumcu Metin Tekin, Volkan Demirel'in Fenerbahçe'de kadro dışı kalmasıyla ilgili konuşurken kendi kariyerinden örnek verdi.

Tecrübeli isim beIN Sports'ta yaptığı değerlendirmelerde şunları ifade etti:

  • Benim kadro dışı kalışımda Volkan ile benzerlikler vardı. Ben daha ağırını yaptım teknik direktörüme. Bir yönetici ile tartışmaya girmiştim. Sonra beni yöneticiler affetmedi ama taraftar 'Metin Beşiktaş'ta oynasın' dedi. Bundan sonra da Süleyman Seba beni affetti. Volkan'ın 16 yıllık bir deneyimi var. Yeni oluşumda olan bir yönetim için bu 16 yıllık deneyimini ifade etmesi fikrini söylemesi yanlış dahi olsa karşılığı bu olmamalıdır. Tavır, üslup bilmiyorum orada yanlış yapmış olabilir. Bence o 16 yıllık deneyim değerlendirmeli, doğru üslupla oradan alınacaklar alınmalıdır.

Yorum

ÖNERİLEN VİDEO
Yetimlerin babası: Bahattin Yıldız
+

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.