Gündem Avrasya Tünelinde öldürülen kişi suç makinesi çıktı

Emniyetten Avrasya Tüneli açıklaması! Avrasya Tüneli'nde öldürülen kişi suç makinesi çıktı

Avrasya Tüneli'nde öldürülen kişi suç makinesi çıktı

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Fatih, Avrasya Tüneli Avrupa yakası girişindeki polis noktasında şüpheli bir aracın ateş edilerek durdurulmasına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamda araç içerisinde bulunan 1 kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybettiği, 1 kişinin de yaralandığı belirtildi. Araç sürücüsü olduğu iddia edilen V.T.’nin 53 ayrı suç kaydının bulunduğu ve 7 ayrı suçtan aranması olduğu belirtildi.

Haber Merkezi IHA
Fatih'te şüpheli araç ateş edilerek durduruldu. 1 kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.
Fatih'te şüpheli araç ateş edilerek durduruldu. 1 kişi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken, 1 kişi de yaralandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü, Fatih, Avrasya Tüneli Avrupa yakası girişindeki polis noktasında şüpheli bir aracın ateş edilerek durdurulmasına ilişkin yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, saat 00.30 sıralarında Avrasya Tüneli Avrupa yakası girişinde bulunan uygulama noktasında görevli personelin şüpheli bir aracı durdurarak incelemek istediği belirtildi. Polis ekiplerinin tüm ikazlarına rağmen sürücünün aracı görevlilerin üzerine sürerek kaçması üzerine, polis ekipleri tarafından aracı durdurmaya yönelik silah kullanıldığı ve araçta bulunan 4 kişiden V.T. ve M.Ç. isimli kişiler yaralandığı, yaralanan V.T.'nin kaldırıldığı hastanede tüm müdahalalere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybettiği belirtildi.

Sürücünün 7 ayrı suçtan aranması var


Açıklamada, yapılan incelemede hayatını kaybeden V.T. isimli şüphelinin 53 ayrı olaydan suç kaydının bulunduğu ayrıca 7 ayrı suçtan aranıyor olduğu yaralanan M.Ç. adlı şüphelinin ise kayıp şahıs olarak arandığının tespit edildiği ifade edildi. Ayrıca yaralı M.Ç. ile birlikte araçta bulunan E.T. ve O.B. adlı şüphelilerin de gözaltına alındığı, konuya ilişkin soruşturmanın ise devam ettiği belirtildi.

Avrasya Tüneli'nde şüpheli araç alarmı
GÜNDEM
Avrasya Tüneli'nde şüpheli araç alarmı

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.